להזמנות 052-5244255
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

אודות החברה

אנחנו בשלוש מילים: תשוקה. עשייה. הצלחה.

נעה סרנגה הינה החברה המובילה להטמעת אסטרטגיית מכירה. אנו מובילים תהליכי שינוי בארגונים ועסקים, תוך שימת דגש על פיתוח מנהלים וצוותי מכירות ושירות - לביצועים הטובים ביותר של הארגון.

אנו אוחזים בניסיון נרחב של עשייה בשטח בתחום המכירות והשירות, ממנו צמחו אנשינו (רק מי שנעל את הנעל יודע היכן היא לוחצת), לרבות ליווי והדרכת מנהלים וצוותים מהחברות המובילות במשק הישראלי.

אנחנו נושמים מכירות ושירות - בכל רגע בעשייה היומיומית שלנו.  

בידינו ארגז כלים ומיומנויות, המספק למנהלים ולעובדים אמצעים למקסום ביצועיהם העסקיים באמצעות הצוות והמשאבים הקיימים בארגונם (כלים אלו ישימים לשימוש בכל תחומי החיים).

אנו מתאימים אסטרטגיית מכירה ותכנית ייעודית באופן מדויק וספציפי לצרכי הארגון. תכנית זו מאפשרת למנהלים להוביל ולמנף את ביצועי צוותי המכירות ונותני השירות.

הליווי שאנו מספקים למנהלים והעובדים ניתן לאורך זמן מתוך הבנה עמוקה של התחום ושותפות מלאה לתהליכים ארוכי טווח ולא רק באופן נקודתי או זמני.

נעה סרנגה הוא שם נרדף למנוע טורבו, שמתניע בעסקים את התשוקה להתפתח ולשפר את ביצועי מערכי המכירות והשירות שלהם.  

למי התרומה שלנו מהותית?

·        לכל עסק שמכר עד היום ללא אסטרטגיה

·        לכל עסק המעוניין לממש יעדים

·        לכל עסק המעוניין להרחיב את מעגל לקוחותיו

·        לכל עסק שמינה מנהל מכירות/ צוות מכירות חדש

·        לכל עסק שיש לו הון אנושי טוב ויש לו עניין לשדרגו בתחום המכירות

התהליך שלנו

שלב 1: אבחון

משרדנו מומחה בתשאול ודיוק סטטוס מכירות בארגונים. לאחר אבחון מעמיק של הארגון על אופיו, צרכיו, מטרותיו, חזונו, כוח האדם שבו, קהל היעד שלו ועוד, אנו מציעים אסטרטגיות מכירה שהינן רלוונטיות עבורו. הארגון בוחר באסטרטגיה המתאימה לו ומכאן נבנית תכנית הכשרה אישית.

שלב 2: הכשרה

אנו מבצעים הכשרה בכל דרך מוצלחת שתשיג את מטרותיה, בהתאם לאופי הארגון ומובילי הדרך שלו: סדנאות, הרצאות, אימון אישי, OJT, האזנות ועוד.

שלב 3: הטמעה

שלב ההטמעה הוא החלק הקריטי ביותר בתהליך ובדרך לשינוי. עם זאת ארגונים רבים טועים ומפסיקים את התהליך כבר בשלב ההכשרה, המהווה 14% בלבד ממשקל ההשפעה על תוצאות התהליך. כתוצאה מכך, הם אינם משלימים את התהליך ואינם מפיקים תועלת מהשלבים הראשונים שעברו.

חברתנו למדה את תהליך ההטמעה ועוסקת בו מתוך הבנה אישית, עסקית ומחקרית שזהו השלב המשמעותי להחלת השינוי המתבקש לארגון. זהו השלב שבו אנו מביאים את מיטב אנשי השטח, ברמה המקצועית הגבוהה ביותר, לשיפור ההישגים.

אני מאמין

חברתנו פועלת על פי תפיסה פרו-אקטיבית בניהול בכלל ובמכירות ושירות בפרט. זאת מתוך ההבנה שאם הארגון לא יעשה שדרוג מכירתי - ארגון אחר יעשה זאת במקומו. מכירות הינו תחום תחרותי, שתובע קצב, אדרנלין, מהירות מחשבה, חדות, תקשורת ברמה גבוהה, תשוקה, התלהבות וכל מה שמעורר אנרגיה גבוהה. זהו ה"אני מאמין" שאנו מביאים לכל זירה עסקית, וזה עובד.

אז בואו נאמין ונעשה יחד.