להזמנות 052-5244255
נגישות
  • ניווט מקלדת
  • צבעוניות חד-גוונית
  • צבעוניות הפוך
  • A-A-A

אודות נעה סרנגה

שמי נעה סרנגה ולפני הכול אני אוהבת לעסוק בתחום המכירות.
מה זה אומר..

בשונה מהסטיגמה הנלווית לעיתים לתחום – מכירות אינה מילה גסה, נהפוך הוא. אני רואה את המכירות כמנוע החיים, שפועל בכל תחום, בכל עשייה ובכל רגע. אני מובילה דרך שאומרת שמכירות זה פשוט!
בין הדברים שאנו מוכרים בכל עת נמנים גם הרעיונות שלנו, ולי יש אינספור רעיונות בתחום. בהשכלתי אני בעלת תואר MBA במנהל עסקים עם התמחות בשיווק. אני מאמנת עסקית המתמחה בהדרכה, ייעוץ ואימון עסקי בתחום המכירות והשירות בחברות וארגונים. בעלת 16 שנות ניסיון בתחום ובהובלת תהליכי הדרכה והטמעה קצרי וארוכי טווח.
ניסיוני המקצועי כולל:    
* עבודה בחברות בינלאומיות, במסגרתן יישמתי את מומחיותי בהתאמת מתודולוגיות מכירה
* אימון צוותי מכירות בחברות גלובליות ומובילות במשק
* יצירת מהלכים לשיפור השירות בקרב צוותי המכירות בהתאם לתחרות בתחום ולצרכי השוק


המומחיות שלי היא בתחומים הבאים:
מכירות, מיומנויות ניהול, משא ומתן, שירות לקוחות טלפוני ופנים-מול-פנים, עמידה אפקטיבית מול קהל,
Train The Trainer – כולל פיתוח ערכות הדרכה לארגונים.


מלווה מנהלים וצוותים לביצועים אפקטיביים בארגון בין היתר על ידי הטמעת מודל OSCAR,מודל אימון ייחודי לשיפור ביצועים במקום העבודה.
לעבודתי כמאמנת, אני מביאה ניסיון מעשי רב בתחום המכירות. בעברי מנהלת תיקי לקוחות אסטרטגיים ב"סלקום" ומנהלת מכירות שוק מקומי ברשת חנויות "כיתן". ניסיוני הרחב מאפשר לי לתת תשובה מקצועית, רחבת הקיף ואפקטיבית יחד עם אמפטיה והבנת האתגרים הרבים, מורכבות ודרישות תחום המכירות. כבעלת יכולות הדרכה ואימון המגובה בתוצאות,
גישת האימון שלי מכוונת לשיפור ביצועים, להשגת מטרות ומחויבות לתהליך המעצים את הארגון. הסדנאות אותן אני מעבירה ישימות, מדויקות, חווייתיות ובעיקר ממוקדות תוצאות. אני מאמינה שהצלחה אינה תלויה בשוק, בלקוחות או במתחרים,
היא תלויה בנו, בראיית וקריאת המציאות, בקביעת היעדים העסקיים, בהתנהלות שלנו ובמימוש היעדים